(0212) 220 12 66
(0212) 220 54 57

HİPPO ENGELLİ ÇOCUK PUSEDİ

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

30 kg ve 125-130 cm ölçülerindeki çocuklarınız için uygun bir model olup çift yönlü kullanım vardır.

Detaylar

HİPPO ENGELLİ ÇOCUK PUSEDİ

İlginç ve farklı çözümler ile donatılmış yeni ve çok geliştirilmiştir, Ekonomik fiyatı ve alternatif çözümler sunabilmesi ile çok tercih edilen bir üründür. Tam Postur konumlandırma (Skolyoz destekleri alt ve üst gövde için, abdüktör,5 noktalı emniyet kemeri ayarlanabilir ve yukarı kaldırılabilir ayak sistemi, koltuk yapısını komple çıkarma ve araç içerisinde yavrunuzu taşıma özellikleri ile günlük ...bakım için mükemmel bir bebek arabası.Sırt yatış mekanizması, Döndürülebilir koltuk sistemi.Büyük ayarlanabilir gölgelik yanı sıra bacaklarını yağmur ve güneşten korumak için su geçirmez örtü sistemi. Özel amortisörleri sayesinde sürme sırasında titreşimi yumuşatır.Amortisör sisteminde iki farklı ayar mekanizması ile kullandığınız yollarda maksimum konforu sağlarsınız.
Maksimum taşıma kapasitesi 30 kg ve 125-130 cm boy ölçülerindeki çocuklar için uygundur.

 

 

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

 

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com