(0212) 220 12 66
(0212) 220 54 57

Meyra MC Basic Akülü Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Yeni çok yönlü elektrikli tekerlekli sandalyeniz . Alman şirketi Meyra tarafından kapalı ve açık havada optimum konfor sunmak için üretildi. Sadece 59 cm toplam genişliği ile tekerlerin hareketini kolaylaştırır ve dar alanlarda daha kolay hareket imkanı verir.Vücuda mükemmel uyum sağlar.

Detaylar

MC BASIC

Yeni çok yönlü elektrikli tekerlekli sandalyeniz . Alman şirketi Meyra tarafından kapalı ve açık havada optimum  konfor sunmak için üretildi. Sadece 59 cm toplam genişliği ile tekerlerin hareketini kolaylaştırır ve dar alanlarda daha kolay hareket imkanı verir.Vücuda mükemmel uyum sağlar.

Akıllı Teleskopik mekanizması sayesinde koltuk genişliğini 43-55 cm’ye ve koltuk derinliğini 40-53 cm ‘ye kadar ayarlayabilirsiniz.

Denenmiş vr2 teknolojisi sayesinde eşsiz performans ve esneklik sağlar.5 farklı hız ayarı, ön ve arka farlar, ayarlanabilir vr2 joystick ,Çıkarılabilir yan kol dayama, çıkarılabilir tırtırlı bölme, piller, şarj cihazı ve motorlar Almanya'da üretilmiştir .

 

 
 
 
 
Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com