(0212) 220 12 66
(0212) 220 54 57

Diğer Resimler

Poylin P220 Çocuk Akülü Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Poylin P220 Akülü Çocuk Tekerlekli Sandalyesi, iç ve dış kullanıma uygun olarak tasarlanmış, katlanabilir, özel tasarımı sayesinde uzun ömürlü çocuklar için ideal akülü tekerlekli sandalyelerden biridir.

Detaylar

Poylin P220 Akülü Çocuk Tekerlekli Sandalyesi

 

Katlanabilir şase sistemi sayesinde kullanıcının ve refakatçinin kolaylıkla depolama ve muhafaza etmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda P220 modeli özel olarak üretilip kullanıcının kilo, boy vb. ölçüleri baz alınarak imaalat ile 10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Güçlü, güvenli motor ve aküler sayesinde güvenli ve konforlu sürüş imkanı sunmaktadır. Hareketli kolçaklar sayesinde kullanıcı transfer işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir.

 

Poylin P220 Akülü Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Genel Özellikleri

 

Katlanabilir şase sistemi

Elektromanyetik fren sistemi

Hareketli kolçaklar

Çıkartılabilen ayaklıklar

Yemek masasına yanaşabilme özelliği

Sırt kırma özelliği

Sağ ve sol el kullanımına uygun joystick sistemi

 

 

Poylin P220 Akülü Çocuk Tekerlekli Sandalyesi  Garanti Kapsamı

 

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com