(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Leo 770 Lityum Pilli Akülü Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 29 kg olan bu ürünün taşıması ve depolaması oldukça kolaydır. Lityum pil sistemi ile kullanılan bu üründe uzun süreli, kaliteli vesağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür. Hassas ve yeni tasarım olan joystick sistemi sayesinde güvenli kontrol sağlayıp sorunsuz bir şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da iç ve dış mekanlarda kullanımı oldukça kolay ve sağlıklıdır. İç alan kullanımlarında yüksek manevra kabiliyeti ve ufak hacimli olması, dış alan kullanımlarında ise güçlü motor sistemi ve engebeli yol koşullarına uygun tekerlek boyutları kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlar.

Detaylar

Leo 770 Lityum Pilli Akülü Sandalye

Genel Özellikler:

Ultra hafif
Sırt kırılma özelliği
Terletme yapmayan hava delikli oturma bölgesi
Terletme yapmayan hava delikli sırtlık bölgesi
Gerginliği ayarlanabilir sırtılık ve oturma bölgesi
Katlanabilir ve Alüminyum şase
Elektromanyetik fren sistemi
Hareketli kolçaklar
Ayaklık katlanabilir
Lityum pil sistemi (Bakım gerektirmez)
Elektromanyetik Fren
Kontrol Aygıtı JoyistikAvrupa Tipi 2A


Teknik Özellikler:

Oturma Yeri Genişliği:45 cm
Oturma Yeri Derinliği:40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği:46 cm
Sırtlık Yüksekliği:40 cm
Kolçak Yüksekliği:25 cm
Toplam Genişlik:61 cm
Toplam Yükseklik:98 cm
Toplam Uzunluk:92 cm
Katlanır Genişlik:26 cm
Arka Tekerlek:8" PU dolgu
Ön Tekerlek:8’’(200×50 mm) PU Dolgu
Ürün Ağırlığı:29.00 Kg
Maksimum Taşıma Kapasitesi:120.00 Kg
Aküler:2×6 AH Lityum
Dönüş Yarıçapı:80 cm
Maksimum Engel Atlama:10 cm
Maksimum Erim Mesafesi:20 Km
Maksimum Güvenli Eğim:12°
Maksimum Hız:6.0 Km/sa
Motorlar:2×DC, 24V 180W
Şarj Cihazı:2 Amp Off-Board
Koli Ölçüleri:720×400×850 mm
 

Garanti Kapsamı:

Tüm Ürünlerimiz, 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır. Ürünün ilk teslimatında garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargosu ile Kargo bedeli tarafımıza ait olmak üzere firmamıza gönderebilirsiniz. Garanti kapsamında her hangi bir sorun çıkması halinde, gerekli olması durumunda yerinde servis veya belirteceğimiz en yakın yetkili servis noktamızın adresine kargo ile ürünün tamamı veya parçanın kendisinin gönderilmesi talep edilebilir. Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için www.akülüsandalye.com.tr ile iletişime geçiniz.

İnternet üzerinden satın alınan tüm ürünlerimizde, hiç bir sebep göstermeksizin 10 GÜN içerisinde iade edebilirsiniz. Bu garanti kapsamı, teslim aldığınız ürünün, tarafınızdan kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir. Ürünün ayıplı olması durumunda ise 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.
 
 
 
Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com