(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Otto bock C2000 Akülü tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

C2000 ev dışı kullanım için ideal akülü bir tekerlekli sandalyedir. İyi süspansiyonu ve yenilikçi direksiyon kullanımı sayesinde - uzun mesafelerde bile - kullanıcılarına güvenli ve konforlu bir sürüş sağlar.

Detaylar

C1000 DS AKÜLÜ SANDALYE

Önden çekişli akülü tekerlekli sandalye C1000 DS mükemmel sürüş ve yüksek manevra kabiliyeti ile aklınızı çelecek. Direk motor kontrolü ve birbirinden bağımsız hareket edebilen ön tekerlekleri sayesinde sandalye hızlı ve hassas bir şekilde manevra yapar.

Elektrorollstuhl C1000 DS.

C1000 DS


Bir bakışta

  • yenilikçi "Direkt Servo" sürüş
  • iç ve dış mekanlarda mükemmel sürüş özellikleri
  • düşük oturak yüksekliği

 

C1000 DS "Direkt Servo", sandalyeye üstün manevra özelliği sağlar. İster caddelerde, patikalarda veya binaların içinde sıkışık mekanlarda, C1000 DS tüm zeminlerde güvenli sürüşü garanti eder. "Direkt Servo" özelliği sayesinde C1000 DS tek bir nokta üzerinde dönebilir ve düz olmayan zeminlerde daha uzun süre düz olarak gidebilir.

Ful süspansiyonlu kasa sürücüye ek konfor sağlar. Düşük oturak yüksekliği de C1000 DS'i üzerindeyken rahatça masaların altına doğru sürebilmenizi sağlar. Böylece iş yerinizde veya ailenizle yemekte rahat edersiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN 8713.90.00.00.00
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com