(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Otto bock Kimba Neo

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Otto bock Kimba Neo Full Özellikli Engelli Çocuk Arabası Puseti

En yüksek estetik kriterleri karşılayan ve çok sayıda bireysel ayarları sunarken bu yeni rehabilitasyon adamcağız maksimum işlevselliği birleştirir.

Detaylar

Ottobock Kimba Neo


Bir Bakışta 

Mükemmel Oturma

 • Çocuk için en iyi konumlandırma ve destek
 • Terapi hedefleri için destek
 • Çeşitli ayar olanakları
 • Süspansiyon şokları absorbe
 • O anne bakacak şekilde koltuk konabilir
 • Kolay kullanım
 • Ek özellikleri bir çok çeşitli 
Bir rehabilitasyon buggy çocuğun ihtiyaçlarını karşılamak ve aile koşulları maç, tedavi için en uygun destek sağlamak ve yine düzenli bir arabası gibi görünmelidir. Yeni Kimba Neo bütün bunlar yok!

Bu uydurma spektrumun geniş bir aralığı kapsar.

Çok fonksiyonlu koltuk için çok sayıda ayar olanakları sayesinde, Kimba Neo çocuğunuzun bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlanabilir. Entegre süspansiyon, kullanıcının ihtiyaçlarına sürekli olarak ayarlanabilir - ve titreşim nedeniyle spazmları önlemeye yardımcı olur. Aktif oturma pozisyonu ve dinlenme pozisyonuna arasında geçiş yapmak için, Kimba Neo sadece tek elle kumanda edilebilir sürekli bir koltuk eğim ayarı sunuyor (örneğin omurga üzerindeki yükü hafifletmek için). Uyumak için geri kalan uzanmış pozisyona düşürülebilir. Koltuk hareket yönüne zıt döndürülmüş edildiğinde ebeveynlerin çocukla göz teması sürdürmek, böylece bu fonksiyonların hepsi de kullanılabilir. 

Kimba Neo yanı sıra ebeveynler için pek çok avantaj sunuyor. Sofistike katlama mekanizması sayesinde, adamcağız katlanmış ve hızlı bir şekilde uzağa yerleştirilebilir. Hareketlilik tabanından oturma ünitesi çıkarılması ve çocuk ebeveyn bakacak şekilde değiştirerek gibi kolaydır.

Bütün bu özellikleri sayesinde, Kimba Neo tamamen tedavi hedeflerini destekleyen - çocuk istikrarlı bir pozisyonda oturduğunda, aktif çevresini algılama ve motor becerilerini geliştirebilirler.

 

http://professionals.ottobock.com.tr/cps/rde/xbcr/ob_tr_tr/646D455-EN-01-1108w.pdf

 

 

 

Garanti Kapsamı:
 • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
 • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
 • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
 • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
 • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com