(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Ottobock Start M6 Junior Çocuk Tekerlekli Sandalyesi

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Çocuklar için geliştirilmiş hafif manuel sandalyedir. 1. sınıf Alman kalitesi ile üretilmiştir. 28-36 cm arası seçeneği vardır.

Detaylar

Ottobock Start M6 Junior Çocuk Tekerlekli Sandalyesi

Bir bakışta
Profilli alüminyum borudan yapılmış Çerçeve
Tüm ana bileşen grupları-vida bağlantılı olan
Tüm tekerlek boyutları için Üniforma tekeri çatallar
Dayanıklı ve dirençli döşeme
Katlanır kilit ile dar katlanmış boyut
Çocuklu aileler renkler
Optimize tekerlek kilidi
Küçük alt bacak uzunluğu Footrest
Bir ses ve sağlam bir temel. Ve büyükler aşağı hiçbir şekilde! StartM6 Genç yetişkin türevleri aynı modüller und aksesuarları özellikleri ilk hafif çocuk tekerlekli olduğunu. Şimdi bu adalet değil!
StartM6 isimli küçük cisimlerin çok iyi adapte olduğu ve cm.It engellerin güvenli mastering yanı sıra parlak, çocuk dostu renkler sunar 28 başlayan bir koltuk genişliği vardır.

 

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com