(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Poylin P981 Çocuk Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Detaylar
Poylin P 981 çocuk tekerlekli sandalyesi basit ve sade yapısı ile kullanımı kolay bir ürünümüzdür. Kolçakları ayarlanabilir ve çıkarılabilir yapıdadır. Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur.Detaylar

Poylin P 981 Çocuk Tekerlekli Sandalye

Poylin P 981 çocuk tekerlekli sandalyesi basit ve sade yapısı ile kullanımı kolay bir ürünümüzdür. Kolçakları ayarlanabilir ve çıkarılabilir yapıdadır. Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur. 

Poylin P 981 Çocuk Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Basit ve sade yapısı ile kısa süreli kullanımlar için tasarlanmıştır
Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar
Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur

Poylin P 981 Çocuk Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri

Oturma Yeri Genişliği 35 cm
Oturma Yeri Derinliği  36 cm
Oturma Yeri Yüksekliği  46 cm
Sırtlık Yüksekliği 36 cm
Toplam Genişlik 53 cm
Toplam Uzunluk 95 cm
Kolçak Yüksekliği 21 cm
Toplam Yükseklik  90 cm
Katlanır Genişlik 27 cm
Ön Tekerlek 4’’PVC Dolgu
Arka Tekerlek  20’’ PU Dolgu
Materyal Alüminyum
Ürün Ağırlığı  13.00 kgs
Mak. Taşıma Kapasitesi  75.00 kg

Poylin P 981 Çocuk Sandalye Garanti Kapsamı

 
2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
 
 
 
 
Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com