(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Star Mid Contour-2 Tekerlekli Sandalye Minderi

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Star, tekerlekli sandalye kullanıcıları için dünyanın en konforlu, en güvenli ve en dayanıklı havalı minderlerini üreten 20 yıllık bir Amerikan markasıdır. 
7,5 cm hücre yüksekliği ve 2 valfi bulunan Mid Contour modelde orta ve yüksek risk grubunda olan kullanıcılar tüm gün güvenli şekilde oturabilirler.
Yüksek hücreli minder kullanmayı istemeyen ve bir ara çözüm arayan kişiler için üretilmiştir.

Ölçü Seçenekleri: 8x8 hücre (39cm x 39cm) / 8x9 hücre (39cm x 44cm) / 9x9 hücre (44cm x 44cm) 

Detaylar

Star Mid Contour-2 Tekerlekli Sandalye Minderi

- Star, tekerlekli sandalye kullanıcıları için dünyanın en konforlu, en güvenli ve en dayanıklı havalı minderlerini üreten 20 yıllık bir Amerikan markasıdır.
- 7,5 cm hücre yüksekliği ve 2 valfi bulunan Standart Contour modelde kullanıcılar tüm gün güvenli şekilde oturabilirler.
- 7,5 cm hücre yüksekliği sayesinde kullanıcının ağırlığı minder tarafından yeterli şekilde absorbe edilir ve bu sayede hem yumuşaklığı ile konfor sunar, hem de zeminden yeteri kadar yukarıda konumlandırma sayesinde basıyı önler. 
- 2 valfli olması sayesinde oturma pozisyonu açısından kullanıcıyı destekler ve kullanıcı sağa-sola hareket ettiğinde minder kullanıcının altında ezilmez. Böylece kullanıcının daha dengeli olması mümkün hale gelir.
- Latex free neoprene rubber malzemeden imal edilmiştir.
- Üretiminde kullanılan eşsiz malzeme ve teknolojik yapısı sayesinde emsallerine kıyasla patlama riski çok çok çok azdır. Başka markalar özellikle sibop çevresinden ve hücrelerin alt köşelerinden kolayca ve kısa sürede hava kaçırırken STAR yıllarca kullanılabilecek sağlamlıkta bir üretim kalitesi sunar. 
- Sadece elinize alıp dokunduğunuzda dahi bu kalitesini hissedersiniz
- Doğru hava ayarını yapmak şartı ile kalçanıza binen basıyı neredeyse tümüyle ortadan kaldıran bir teknolojiye sahiptir.
- Mutlak güvenlik ve mutlak konfor STAR'ın en önemli vaadidir.
- Hava geçirgen yıkanabilir özel kılıfa sahiptir. Bu sayede kalça bölgesindeki terlemeyi minimuma indirir. 
- Şüphesiz ki bası yarasının oluşmaması temel isteğimizdir ve STAR bu konuda eşsiz bir partnerdir. Ama bu kadar da değil... Oluşmuş bir bası yarası varsa ve/fakat kullanıcının illle de tekerlekli sandalye ile mobilize olması şartsa, STAR bu durumda dahi olabildiğince koruma sağlar (bası yarası varken oturmamanızı ya da çok az oturmanızı öneririz)
- Belirlenmiş bir ağırlık limiti bulunmamaktadır. Yine de ağırlık arttıkça hücre sayısı çok olan minderler tercih edilmeli ve eğer 150 kg'ın üzerinde kullanıcı söz konusu ise bunun için özel BARIATRIC minder modelleri kullanılmalıdır.
- Ürün bir adet özel kılıf, bir adet el pompası ve küçük bir tamir kiti ile birlikte gelir  
- Ürünün menşei, Amerika'dır
- Fiyata %18 KDV dahildir

Kimler Mid Contour model kullanmalıdır?
- Bası yarası açısından orta ve yüksek risk grubunda olan kişiler için uygundur. 
- Uzun saatler boyu tekerlekli sandalyede oturan kişiler kullanmalıdır. 
- Yüksek hücreli minder kullanmayı istemeyen ve bir ara çözüm arayan kişiler için üretilmiştir
- Omurga ya da kalça deformasyonu nedeniyle bir duruş bozukluğu bulunmayan kullanıcılar tercih etmelidir (Postür bozukluğu olan kişiler STAR Starlock, Stabil-Air ya da Galaxy modellerinden birisini tercih etmelidirler)

Garanti Kapsamı:

  • Ürün üretimden kaynaklı sorunlara karşı 2 yıl TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. garantisi altındadır.
  • Garanti kapsamında arıza meydana geldiğinde müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne gönderir, gerekli tamiratı yapılır ve ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.  

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com