(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Wollex W326 Elektrikli Hasta Karyolası 2 Motorlu

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Başlık, ayakucu, tekerlekler; takma tik yapılarak vidalama ve montaj kolaylığı sağlanmıştır.

Detaylar

Wollex W326 Elektrikli Hasta Karyolası 2 Motorlu (Ekonomik) Ürün Tanıtımı Karyola Özellikleri: Çift Kademeli tabanca korkuluk; ergonomik kullanım ve montaj rahatlığı ( sıfır montaj ) sağlamıştır. Başlık, ayakucu, tekerlekler; takma tik yapılarak vidalama ve montaj kolaylığı sağlanmıştır. Yatış platformu ve başlıklarda ki oval tasarım ile yenilik getirilmesi amaçlanmış, ürüne modern bir görüntü kazandırılmıştır. Ayrıca keskin kenarlar ortadan kaldırılarak yaralanma riski minimize edilmiştir. Tüm karyolada ki metal bölümler de kullanılan malzemenin et kalınlığı 1 mm den, 1,5 mm ye çıkartılmış, bu sayede mukavemet artırılmıştır. Göz ile de fark edileceği gibi üründe ki işçilik kalitesi yükseltilerek daha şık ve kaliteli bir ürün ortaya çıkartılmıştır. Çapraz kilitlenebilir tekerlekler. Ebatlar: 90 x 195 cm. Yükseklik: 41 cm. 4500 newtonluk 150kg kaldırma kapasitesi sahip 2 adet motor kullanılmaktadır. 2 yıl ücretsiz servis ve 10 yıl yedek parça garantisi.

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com