(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Yatakta Hasta Yikama Sistemi Yatak Banyosu Yatakta Banyo Sistemi

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Ürünümüz sayesinde hastalarınızı pratik bir şekilde yıkayabileceksiniz.

Detaylar

 
 
 
 
 
PRATİK HASTA YIKAMA HAVUZU
 
 
 
Deri çabuk kirlenen bir
 
organlarımızdandır. Metabolizma sonucu oluşan artık maddelerden, deri parçaları, ter ve kirden arındırmak için deri temizliği yapılır. Çünkü bu maddeler hastalık yapan mikroorganizmalar için uygun ortamı oluştururlar. Bunların deri üzerinde bulunması enfeksiyonlara neden olur. Bu nedenle enfeksiyonun önlenmesi, deri bütünlüğünün ve deri sağlığının korunması için deri temizliğinin yapılması gerekir. Deri temizliğinin ne sıklıkla yapılacağı kişiden kişiye ve bulunulan ortama göre farklılık gösterir. Ancak özellikle geçici ve devamlı yatağa bağımlı olan, felçli, şuursuz ve alçılı hastaların, idrar ve gaitasını tutamayan, beslenmesi kötü ve dolaşımı bozulmuş hastalarda deri bakımı ayrı bir öneme sahiptir. 
 
Hareket sıkıntsı çeken hastalarınızın ayrıca engelli  veya yatalak hastanın yatak içerisinde tüm vucudunu banyo yapmasına imkan verebilen bir sistemdir.
 birlikte havuz ünitesi hastanızın altında iken YAKAMA YAPILIR  /boşaltılma imkanına sahiptir ve bu işlem en fazla beş dakikada tamamlanır bu sayede hastanız banyo ihtiyacını giderirken baş kısmının yukarıda kalmasını ve güvenli banyo ihtiyacını gidermesini sağlar.
Ayrıca uzun bağlantı borusu ve sprey yıkama ünitesi sayesinde hastanızın her bölgesinin temizliğini sağlayabilirsiniz.
Banyo ihtiyacınızın bitmesi ile birlikte veya banyo esnasında  boşaltma mekanizması sayesinde kirli suyu boşaltma imkanı ile en ideal temizliği fazla efor sarfetmeden ve çevreye su sıçratmadan rahatlıkla yapabilirsiniz.
Enfeksiyon kontrol komitelerinin önerdiği en iyi dezenfektanlardan birisinin su olduğu düşünüldüğünde hastalarınız ve yardımcıları için çok kullanışlı ve vazgeçilmez bir üründür.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com