(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Meyra Budget Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Dinamik ve çok pratik.BUDGET dayanıklı metal alaşımından yapılmış bir manuel tekerlekli sandalyedir.Bacak ve kol destekleri ayarlanabilir ve sökülebilir.Kendi kategorisindeki toplam genişliği en küçük sandalyedir. Hızlı çıkabilen arka tekerleklere sahiptir. Rehabilitasyon Merkezleri ve Kliniklerde kullanım için idealdir. BUDGET ile günlük hayatınız kolaylaşır.

Detaylar

KOLTUK GENİŞLİĞİ 38, 40, 43, 46, 48, 51 cm KOLTUK DERİNLİĞİ 43 cm
TEKERLEKLİ SANDALYE GENİŞLİĞİ 56, 58, 61, 64, 66, 69 cm ARKA YÜKSEKLİK 42 cm
AYAK DAYAMALI UZUNLUK 104 cm AYAK DAYAMASIZ UZUNLUK 77 cm
ÖN TEKERLER 7 x 1 3/4 ARKA TEKERLER 24΄΄ 3/8
MAX KİŞİ AĞIRLIĞI 130 kg AĞIRLIK 18,5 kg

 

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com