(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Motus adaptif tekerlekli sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Otto Bock Motus CV Hafif Katlanır Tekerlekli Sandalye. Koltuk yüksekliğinin ve ağırlık merkezinin hassas şekilde uyarlanmasının yanı sıra vücut boyutunuza ayarlama yaparak, sürüş ihtiyaçlarınızı çok çeşitli şekillerde barındıracak son derece özelleştirilmiş bir tekerlekli sandalye. İster aktif veya daha fazla pasif sürüş tercih edin, Motus CV her ikisine de uygundur. Temel model, sallanan ayaklıkları, yüksekliği ayarlanabilen arka tüpleri, uyarlanabilir sırt döşemeciliğini ve giyim koruyucusunu içeriyor. Elbette diğer seçenekler ve aksesuarlar da sipariş edebilirsiniz. Yeni arka döşemeler özel bir vurgudur. Nefes alabiliyor. Koltuk ebatları 35.5cm ila 55.5cm arasındadır. ISO 7176-19 / WC19 onaylandı. Maksimum kullanıcı ağırlığı 124 kg ila 140 kg arasında değişen bariatrik boyutlar

Detaylar

Motus adaptif tekerlekli sandalye

Motus, benzersiz tercihlerinize uyarlanabilen uyarlanabilir bir tekerlekli sandalyedir. Anında ayarlanabilen salınan ayaklıklar ve yüksekliği ayarlanabilen sırt daha rahat oturma sağlar. İsteğe bağlı olarak, Motus'unuzu kompakt, sabit ön çerçeve ve tek panelli alüminyum ayak dayama yerinden alabilirsiniz. Her zaman yolda mısın Nakliye ve saklama işlemlerini basitleştirmek için zaman ve enerjiden tasarruf sağlayan Motus hızlı bir şekilde katlanabilir.

Tekerlek ayarları
Motus, 48 farklı tekerlek ayarıyla modüler bir tasarım yaklaşımına sahiptir. Boyutunuz ya da sürüş stiliniz ne olursa olsun, ayarlarınızı benzersiz özelliklerinize uyarlayabileceksiniz. Ayak parmak ve ayak parmağınızla ayarlama, arka tekerleklerinizde daha iyi uyum sağlayarak yuvarlanma direncini en aza indirir ve gücü azaltır.

Konumlandırma artışı
Açılı ön çerçeve, tekerlekli jantların yatay konumlandırılmasının artmasını ve ileriye dönük stabilitenin geliştirilmesini sağlar. Kaster yuvası hizalaması kolayca ayarlanır.

Kilitleme ve yükleme
Diz Düzeyli kilit kolu hem sert hem de kullanımı kolaydır - koltuk çerçevesinde dönmez.
Motus çerçeveleme seçenekleri.

Motus manual wheelchair specifications

 

Frame materialAluminum
Product weight From approx. 28 lbs, depending on options
Center of gravity adjustment 48 positions adjustable through the rear wheel adapter
Maximum load capacity 275 lbs (seat widths up to 19½) / 308 lbs (seat widths over 19½)
Back height 12˝ - 20˝
Seat width 14˝ - 22˝
Seat depth 14˝ - 21˝
Lower leg length 13 ½˝- 21 ¼˝
Overall width 20 .. - 28 .. with spoke wheels
Overall length 32½ - 43½ with 22½ rear wheels
33½ - 44½ with 24½ rear wheels

 

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN 87.13.10.00.00.00
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com