(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Günlük kullanım için, kişiye özel üretim, katlanmayan kasa aktif tekerlekli sandalye

Detaylar

Ventus – One World Wheelchair


Bir bakışta

 • Günlük kullanım için, kişiye özel üretim, katlanmayan kasa tekerlekli sandalye
 • Kasa, ayak panelleri ve yan paneller hafif metalden üretilmiştir
 • Sağlam ve dayanıklı tasarım, mükemmel sürüş deneyimi ve uzun ömür sunar
 • 8 kg civarındaki kasa, tekerlekli sandalyenin taşınmasını kolaylaştırır
 • Göze çarpan fiyat-performans oranı
 • 14 ayrı cazip renk seçeneği

 

 

Herkes sabit kasa bir tekerlekli sandalye kullanabilir. Ventus'u denemelisiniz. 
Hafif metalden üretilmiş, aktif ve günlük kullanım için ideal bir sandalye. Güvenlik, denge, kompakt ebatlar ve hafiflik - sabit kasadan bekleyeceğiniz herşey Ventus'ta.

Ventus'un temelinde Ottobock'un ürettiği kaliteli bileşenlerle oluşturulan yeni bir kasa platformu bulunmakta. Alışılmadık zorluklar ve günlük yaşamdaki engeller artık sizi durduramayacak. Çok farklı kombinasyonlar ve ayarlama imkanları sayesinde sizin ihtiyaçlarınıza göre adaptasyon yapılabilmektedir. Sandalye kasası sizin gücünüzü yola transfer eder ve oturak sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Sandalye katlanarak taşınabilir. Ayrıca hesaplıdır.

Ventus gözalıcıdır. 14 cazip renk seçeneğinden birini seçerek sandalyenizi kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede bu çok yönlü sandalye sizin Ventus'unuz olur.

Günlük yaşantınızın her alanında kullanım için Ventus güvenilir bir dosttur. Sıkı bir günlük yaşam kullanım testinde, tüm yaş gruplarından kullanıcılar, sağlamlık ve günlük yaşamda kullanıma uygunluk konusunda Ventus'a tam not verdiler.

TERMİN SÜRESİ 4 HAFTADIR..

 

 

Garanti Kapsamı:
 • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
 • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
 • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
 • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
 • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com