(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Otto bock B 500 Akülü Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Ottobock B500, yeni nesil akülü tekerlekli sandalyeler grubunda yer alır. Modüler tasarımı sayesinde farklı ayar olanakları sunar.

Detaylar

Otto bock B 500 Akülü Tekerlekli Sandalye

 

Bir bakışta

 • Kişisel adaptasyon
 • 6 km/sa, opsiyonel 10 km/sa
 • 60 Ah ıslak (bakımlı) akü ve opsionel 75 Ah jel akü
 • Oturak pozisyonunu ve akslar arasındaki uzaklığı değiştirerek ağırlık noktasını ayarlamak
 • Opsiyonel elektrikli aydınlatma
 • Standart koltuk ile oturak yüksekliği 45/50/55/60 cm
 • Opsiyonel kontur koltuk ve Recaro koltuk modülleri

  B500 yeni nesil akülü tekerlekli sandalye ailesindendir. Modüler tasarımı sayesinde birçok farklı adaptasyon imkanına sahiptir. Nerede olursanız olun koltuk yüksekliği ve koltuk eğimini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz, bu size istediğiniz özgürlüğü verecektir. B500 dış görünüşü ile de çok çekicidir. B500'ün maksimum sürüş güvenliği ve kişisel adaptasyon özelliği, nerede olursanız olun rahatça hareket etmenizi ve aktivitelerinizi özgürce yapmanızı sağlayacaktır.

  Modüler sistem - kasanın, koltuğun ve kontrol biriminin ayrı ayrı konstrüksiyonu - sayesinde kişisel adaptasyonlar kolayca yapılabilir. İki standart koltuk, koltuk genişliği, koltuk derinliği, koltuk eğimi, sırtlık açısı, kollukların ve ayak koyma yerlerinin kullanıcıya göre ayarlanmasını sağlar. Ön tekerlek süspansiyonu, engel-tırmanma yardımcısı, ön tekerlek kilidi ve tampon gibi seçenekler sayesinde maksimum sürüş emniyeti sağlanır. Bu özellikler sayesinde; ön tekerleklerin sürekli olarak yüzey ile teması, 10 cm ye kadar engellerin aşılması, rampalarda ve asansörlerde güvenli sürüş sağlanır.

  B500-S: Her zaman doğru yolda!

  B500-S modeli de kişisel ihtiyaçlara göre adapte edilebilir. Mekanik dengeleyici tekerlekli sandalyenin yoldan çıkmamasını sağlar. Sandalyenin önden çekişli olması, günveli ve dinamik sürüş yanında B500-S modelinin yolda karşısına çıkabilecek engelleri de kolayca aşmasını sağlar. VSI kontrolü gibi diğer özellikleri de sandalyeyi emsalleri içinde daha kaliteli ve ayrıcalıklı bir yere koyar.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com