(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Poylin

21 Kayıt

Tablo  Liste 

 1. Poylin P958Y Alüminyum Özellikli Yetişkin Manuel Tekerlekli Sandalyesi

  Poylin P958Y Alüminyum Özellikli Yetişkin Manuel Tekerlekli Sandalyesi

  Poylin P958Y model, özellikli çocuk tekerlekli sandalyesidir. Alüminyum gövdeden oluşan bu manuel tekerlekli çocuk sandalyesi uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir. Çocuğunuzun rahat bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanmış bu modelin oturma yeri ve sırtı tam olarak yatar. Boyun yastığının ayarlanabilir olması da çocuğunuzun konforlu bir şekilde sandalye üzerinde zaman geçirmesini sağlar. Refakatçi freni ve emniyet kemeri hem kullanıcıya hem de refakatçiye sorunsuz bir sürüş imkanı sağlar. Katlanabilir ve çıkartılabilir ayak koyma yeri ile ayarlanabilir ve çıkartılabilir kol koyma yeri mevcuttur. İthal bir üründür.

  Daha Fazla Bilgi
 2. Poylin P111 Tekerlekli Sandalye

  Poylin P111 Tekerlekli Sandalye

  Poylin P111 Tekerlekli Sandalye, çelik şaseden üretilmiştir. P111 modelinin sırt kırılma özelliği ürünün taşınmasında ve saklanmasında az yer kaplama olanağı sunar. Eğimli ve hareketli kolçakları sayesinde yemek masalarına kolaylıkla yanaşma ve yan transferlere imkan sağlamaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
 3. Poylin P888 Rolatör

  Poylin P888 Rolatör

  Rolatör modern duruş sergileyen bu ürün ayarlanabilir özelliyle her kullanıcıya uyum sağlamaktadır. Yürüme zorluğu vb. sorunlar yaşayan kullanıcılara göre özel olarak üretilmiş bu ürünün şase kalitesi de ürün değerinin oldukça yüksek olduğunu gösterir. İç ve dış alan kullanımına da uygun olarak tasarlanmış bu ürün engelli ve yaşlı hastalarımızın günlük yaşantısında oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. P888 modeli, yürüme güçlüğü çeken yaşlı ve engelli insanlar için tasarlanmış bir modeldir. Uzun mesafe yürüyüşlerde kullanıcının yürüme işini kolaylaştırmakla beraber yorulduğu zaman oturabileceği bir sehpa görevini de üstlenmektedir Daha Fazla Bilgi
 4. Jetty JT 101 Akülü Tekerlekli Sandalye

  Jetty JT 101 Akülü Tekerlekli Sandalye

  Akülü Jetty JT 101 Akülü Tekerlekli Sandalye, ayakları çıkabilir, kişiye özel ayarlara sahip JT 101 model akülü sandalye modelidir. Ayaklıklarının çıkarılıyor olması dar alanlara sığmasın açısından önemli bir özelliktir. Özellikle asansörlerde bu özellik ön plana çıkmaktadır. Ayrıca oturma yeri de isteğe bağlı olarak genişleyebiliyor. 12’ derece tırmanma açısına sahip olup 28 km yol yapar. Yerli bir üründür. Tekerlekli Sandalye modeli. Daha Fazla Bilgi
 5. Poylin P 288 Akülü Tekerlekli Sandalye

  Poylin P 288 Akülü Tekerlekli Sandalye

  Poylin P 288 Akülü Tekerlekli Sandalye

   

  Poylin P288 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz arazi şartlarına uygun , engebeli araziler için uygun olan alanlar için tasarlanmıştır. 2 X 450 Watt motor gücüne sahip bu ürünün 2 X 24 V 75 AH jel akü bulunmaktadır. Elektrikli sırt yatar ve elektrikli ayak kalkar özelliği ile kullanımı rahat , hızlı ve konforlu olan ürünümüzde güçlendirilmiş ışıklandırma far sistemi de mevcuttur. Aynı zamanda konforu ön planda tutabilmek için tasarlanmış olan ürünümüz uzun süreli kullanımlarda dinlenme opsiyonu ile uygun olan bir ürün modelimizdir.

  Daha Fazla Bilgi
  Yeni
 6. Poylin P207 Hafif Akülü Sandalye

  Poylin P207 Hafif Akülü Sandalye

  Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye odelimiz hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 19 kg olan bu ürünün taşıması, depolaması oldukça kolaydır. Lityum pil sistemi kullanılan bu üründe uzun süreli, kaliteli, sağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür. Hassas ve yeni tasarım olan joystick sistemi sayesinde güvenli kontrol sağlayıp sorunsuz bir şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da iç ve dış alanlarda da kullanımı oldukça kolay ve sağlıklıdır. İç alan kullanımlarında  yüksek manevra kabiliyeti ve ufak hacimli olması. Dış alan kullanımlarında ise güçlü motor sistemi ve engebeli yol koşullarına uygun tekerlek boyutları kullanım kolaylığı sağlar.

  Daha Fazla Bilgi
 7. Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye

  Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye

  Poylin P278 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz engebeli, stabilize ve zor arazi şartlarına uygun olup zorlu şartlar için tasarlanmıştır. 2X450 Watt motor gücüne sahip bu ürünün 2X24V-55 AH jel akü gücü bulunmaktadır. Kullanımı rahat , yüksek hızlı ve konfor koltuklu olan bu modelimizde güçlendirilmiş ışıklandırma far sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda konforu ön planda tutabilmek için tasarlanmış olan konfor koltuk ( kaptan) sistemi ile daha uzun kullanımlarda rahatlık sağlamaktadır. Güçlü ve ekstra kalın şasisi, karbon fiber görünümkü arka kapak ve yan kol kısımları daha spor ve şık bir görünüm sağlamaktadır. 180 Kg taşıma kapasitesi ile çok kilolu kullanıcılar için %100 uyumludur. Ayarlanabilir kolçakları hem yukarı aşağı hem yanlara doğru büyüme ve küçülme sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinden 50 kğ dan 180 Kg a kadar olan tüm kullanıcılar için ayarlanabilir durumdadır.

  Daha Fazla Bilgi
  İndirimde
 8. Poylin P805 Rafakatçi Tekerlekli Sandalye

  Poylin P805 Rafakatçi Tekerlekli Sandalye

  Hafifliği ve pratik olmasıyla göze çarpan bu ürünün genel olarak yaşlı hastalarımıza veya kol gücü olmayan hastalarımıza öneririz. Refakatçi kullanımlı olması bu ürünün başlıca bir özelliğidir. ürünle birlikte istediğin taşıma aracını kullanarak sorunsuz seyehat etmeniz mümkündür. 5 Saniyede pratik olarak katlayıp otomobil bagajına veya yanınıza alarak da seyehat etmeniz mümkün. Sürekli olarak evde olmaktan sıkılan engelli veya yaşlı bireyler için pratik bir çözüm olan P805 modelimiz güvenlik açısından da tam not almaktadır. Refakatçi Fren sisteminin yanı sıra acil emniyet fren sistemi de bulunmaktadır. Ayrıca emniyet kemeri ile de güvenliği en üst düzeyde tutmaktadır. Oturma bölgesi ve sırt bölgesinde kullanılan kumaş malzeme sayesinde engelli ve yaşlı hastalarımız rahatsızlık yaşamadan ürün üzerinde zaman geçirebiliecekler. Aynı zamanda kullanılan kumaş malzemenin diğer özellikleri ise terletme yapmaz ve üzerinde bakteri tutmaz olmasıdır. Silikon dolgu arka tekerlekler sayesinde şişme hassasiyetinde konforlu ve dolgu güvenliğinde seyehat etmeniz mümkündür. 
   

  Daha Fazla Bilgi
 9. Poylin P208 Hafif Akülü Sandalye

  Poylin P208 Hafif Akülü Sandalye

  Poylin P208 Hafif Akülü Sandalye, hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 30 kg olan bu ürünün taşıması ve depolaması oldukça kolaydır. 150 kg taşıma kapasitesi olan bu ürünümüz hem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygundur. Lityum pil sistemi ile kullanılan bu ürün de uzun süreli, kaliteli ve sağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür. Daha Fazla Bilgi
 10. Merdiven İnme-Çıkma Cihazı

  Merdiven İnme-Çıkma Cihazı

  Merdiven Çıkma-İnme, Taşıma-İletme Sistemi Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği´nce aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemleri şartına uygun olan bu yeni cihazımızda şok fiyat kapmanyası uyguluyoruz! CE Belgesine sahiptir. Daha Fazla Bilgi
  Yeni
 11. Poylin P991 Buggy Travel Baston Puset

  Poylin P991 Buggy Travel Baston Puset

  Ekonomik baston puset, çok az yer kaplar ve pratik katlanır.11 kg ağırlığı vardır ve 125 cm boy destekler. Daha Fazla Bilgi
  Yeni
 12. Poylin P557 Ters Wolker

  Poylin P557 Ters Wolker

  Kullanıcı tipine göre 8 kademe de bacak boyu ayarlanabilir. Daha Fazla Bilgi
  Yeni
 13. Poylin P618 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

  Poylin P618 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

  Poylin P618 Banyo Ve Tuvalet Sandalyesi modeli, Oturma yeri yumuşak, kaymadan oturma ve yaslanma imkanı sağlamaktadır. Anti bakteriyel olması kullanıcı konforu ve rahatlığını sağlar. Ayakları çıkartılabilir, tekerlekleri bas-çıkar, kolçakları yukarı kalkar olması kullanıcıya rahatlık sağlar. Kaliteli, konforlu ve ekonomik fiyatlı bir üründür. Sandalyenin yaslanma bölümünde konforlu arka sırt pedi bulunmaktadır. Lağzımlığı çıkarıldığı zaman manuel sandalye olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

  Daha Fazla Bilgi
 14. Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye

  Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye

  Poylin P100 Eko Ekonomik Manuel Tekerlekli Sandalye ucuz fiyatı ile ihtiyacınızı gidermek için üretilmiş manuel sandalye modelidir. Üründe bulunan refakatçi itme çubuğu hasta ve refakatçi kullanımında rahatlık sağlamakta.Ekstra dayanıklılık için kaynaksız yekpare şasesi bulunmaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
 15. Poylin P777 Titanyum Rollatör

  Poylin P777 Titanyum Rollatör

  Poylin P777 Titanyum Rollatör, titanyumdan üretildiği için oldukça hafif ve sağlamdır. Rahatlıkla küçük otomobil bagajlarına konulur. Taşıması ve kullanımı oldukça rahat olan P777 rollatör yürüme zorluğu çeken kişiler ve yaşlılar için ideal bir rollatör modelidir. İki farklı renk seçeneği mevcuttur (gri ve beyaz)

  Daha Fazla Bilgi
  Yeni
 16. Poylin P112 Tekerlekli Sandalye

  Poylin P112 Tekerlekli Sandalye

  Poylin P112 Tekerlekli Sandalye, ayak kalkarlı bir modeldir. Kalça ameliyatları ayak ve bacak eklem kırılmaları vb. durumlarda ayağın abdüksyonda durmasını sağlayacı ayak kalkar özelliği ile aynı zaman da hastaların sürekli oturmasından dolayı ayak ve bacak bölgelerinde ödem (şişlik) gibi rahatsızlıkların oluşmasını engellemek içindir. Aynı zamanda ev içi kullanıma da uygun olan bu ürünü dileğiniz zaman ev, dileğiniz zaman da dış alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Her kullanıma uygun hale gelen bur üründe aynı zaman da Anti bakteriyel kumaş ve toz boya sistemi kullanılmıştır. Çelik şaseden imall edilmiş bu ürüne çelik fren sistemi ile güvenli kullanımlara uygun olarak dizayn edilmiştir.

  Daha Fazla Bilgi
 17. Poylin P209 Hafif Akülü Sandalye

  Poylin P209 Hafif Akülü Sandalye

  Poylin P209 Hafif Akülü Sandalye, Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye modelimizdir. Kilolu engellilere ve hastalara göre tasarlanmış pratik katlanabilen, hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Büyük tekerlek ebatları ve 180 Kg taşıma kapasitesi ile kullanıcıların güvenini tam olarak kazanmış bir ürün olmasının yanında birçok genel ve teknik özelliği de bulunduran modeldir. Kilo problemi yaşayan engelli ve hastalarımıza uygun olan bu ürün alışmış olduğumuz kaba görünüşü ve ağırlığı ortadan kaldırıyor. 180 Kg taşıma kapasitesi olan bu ürünün ağırlığı sadece 33 Kg´dır. 3 saniyede katlayarak rahatça taşıyabilir ve depolayabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi
 18. Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

  Poylin P140 Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye

  Poylin P140 Multi Fonksiyonel Tekerlekli Sandalye modelimiz kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve talep ettikleri konforu tamamıyla karşılayan bir üründür. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış koltuk konforuyla birlikte birçok spesifik özelliğide üzerinde bulunduran bu üründe kalitenin ve uygun fiyatın buluştuğu ürün modellerimizden birtanesidir. Aranan ve istenen bir ürün olması sebebiyle geliştirerek satışa sunduğumuz bu ürün tam anlamıyla avrupai duruş ve konfor sergilemesiyle de hasta ve hasta yakınlarının güvenini tam olarak kazanmıştır.

  Daha Fazla Bilgi
  Yeni İndirimde
 19. Poylin P981 Çocuk Tekerlekli Sandalye

  Poylin P981 Çocuk Tekerlekli Sandalye

  Detaylar

  Poylin P 981 çocuk tekerlekli sandalyesi basit ve sade yapısı ile kullanımı kolay bir ürünümüzdür. Kolçakları ayarlanabilir ve çıkarılabilir yapıdadır. Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar. Basamak atlatma çubuğu ve el tutaçları sayesinde refakatçi kullanımına uygundur.

  Daha Fazla Bilgi
  Yeni
 20. Poylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye

  Poylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye

  Poylin P957 modeli tamamen hasta konforu düşünülerek tasarlanmış bir üründür. Ekstra ergonomik yapıdaki özel minderi ile uzun süreli oturumlarda hastaya konfor sağlamaktadır. Hafif olması sayesinde refakatçıya da kolaylık sağlamaktadır. Bas çıkar tekerleri, çıkarılabilir ayaklıkları ve sırt kırma özelliğiyle de her bagaja rahatlıkla sığmaktadır. Arka tekerleklerinde bulunan reflektörler sayesinde karanlık ortamlarda da fark edilmeyi sağlar.

  Daha Fazla Bilgi
  Yeni
 21. JT-W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

  JT-W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

  Katlanabilir, 28 ah aküsü ve 2 X 200 motoru ile ekonomik model akülü sandalye modelimiz. Daha Fazla Bilgi

21 Kayıt

Tablo  Liste 

 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com