(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Poylin P100 Eko Ekonomik Manuel Tekerlekli Sandalye ucuz fiyatı ile ihtiyacınızı gidermek için üretilmiş manuel sandalye modelidir. Üründe bulunan refakatçi itme çubuğu hasta ve refakatçi kullanımında rahatlık sağlamakta.Ekstra dayanıklılık için kaynaksız yekpare şasesi bulunmaktadır.

Detaylar

Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye


Poylin marka kolleksiyon ürünlerimiz içersinde standart özelliklere sahip ve en ekonomik fiyat ile öne çıkan P100 Eko Model Tekerlekli Sandalyemiz, emniyet kemeri ve ayak destek bantları ile kullanıcısına güven sağlamaktadır. Katlanabilme özelliği sayesende rahat taşıma, saklama, depolama ve en önemlisi kullanıcısının bir yerden bir yere ziyaret ederken kendi aracı ile yanında götürebilme, taşıyabilme imkanı sağlamaktadır. 24 inç yumuşak silikon dolgu arka tekerleri sayesinde bozuk, taşlı, engebeli ve sert zeminli yollarda şişme lastik hassasiyetini sağlarken patlamaz lastik özelliği ile konforlu sürüş imkanı ile beraber hiç bir zaman yolda da kalmaz, sorunda yaşatmaz. Ayrıca kompozit jant sayesinde daha sportif bir görünüm sağlamaktadır. Ekonomik fiyatına karşın yarattığı performnas ile hastaneler, kurumlar, kuruluşlar ve bağışcılarında gözde ürünleri arasında gelmektedir.
 
P100 Model ürünümüzün kendi ağırlığı 15 Kg ken taşıma kapasitesi 125 Kg dır. 44 cm oturma genişliği ve 66 cm dışdan dışa ölçüsü ile önden arkaya 107 cm ile ideal ölçülerdedir.
 

 

Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Sade görünümü ile çok ekonomik üründür
Refakatçi itme çubuğu sayesinde hastane ve refakatçı kullanımına uygunluk
PVC jant
Elektro-statik toz boya kaplamalı
Poylin P100 Kaynaksız yekpare şasesi ile ekstra dayanıklılığı arttırmakta 
Yan paneller metal

Poylin P100 Ekonomik Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri

Tasima Kapasitesi : 125 kg
Toplam ağırlığı: 15 kg
Toplam Yüksekliği: 87 cm (Yerden en yüksek olan mesafesi)
Kolçak Yüksekliği: 50 cm (Yerden kolçağa kadar olan mesafe)
Oturma Genişliği: 43 cm
Oturma Uzunluğu: 44 cm
Dıştan Dışa Genişliği: 66 cm
Toplam uzunluğu: 107 cm
 

Poylin P100 Eko Ekonomik Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com