(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Poylin P112 Tekerlekli Sandalye, ayak kalkarlı bir modeldir. Kalça ameliyatları ayak ve bacak eklem kırılmaları vb. durumlarda ayağın abdüksyonda durmasını sağlayacı ayak kalkar özelliği ile aynı zaman da hastaların sürekli oturmasından dolayı ayak ve bacak bölgelerinde ödem (şişlik) gibi rahatsızlıkların oluşmasını engellemek içindir. Aynı zamanda ev içi kullanıma da uygun olan bu ürünü dileğiniz zaman ev, dileğiniz zaman da dış alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Her kullanıma uygun hale gelen bur üründe aynı zaman da Anti bakteriyel kumaş ve toz boya sistemi kullanılmıştır. Çelik şaseden imall edilmiş bu ürüne çelik fren sistemi ile güvenli kullanımlara uygun olarak dizayn edilmiştir.

Detaylar

Poylin P112 Tekerlekli SandalyePoylin P112 Tekerlekli Sandalye, ayak kalkarlı bir modeldir. Kalça ameliyatları ayak ve bacak eklem kırılmaları vb. durumlarda ayağın abdüksyonda durmasını sağlayacı ayak kalkar özelliği ile aynı zaman da hastaların sürekli oturmasından dolayı ayak ve bacak bölgelerinde ödem (şişlik) gibi rahatsızlıkların oluşmasını engellemek içindir. Aynı zamanda ev içi kullanıma da uygun olan bu ürünü dileğiniz zaman ev, dileğiniz zaman da dış alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Her kullanıma uygun hale gelen bur üründe aynı zaman da Anti bakteriyel kumaş ve toz boya sistemi kullanılmıştır. Çelik şaseden imall edilmiş bu ürüne çelik fren sistemi ile güvenli kullanımlara uygun olarak dizayn edilmiştir.Genel Özellikler:

 

Çelik şaseden imal edilmiştir
Katlanabilir şase
Sırt kırılma özelliği mevcuttur
Çıkartılabilen ayaklıklar
Hareketli kolçaklar
Bas çıkar arka tekerlekler
24"inç silikon dolgu arka tekerlekler
8"inç PU dolgu ön tekerlekler
Çelik fren sistemi
Toz boya sistemi
Antibakteriyal oturma ve sırtlık kumaşı
İç alan kullanımlarda zemine iz bırakmayan renkli lastikler

 


Teknik Özellikler:

Oturma Yeri Genişliği:45 cm
Oturma Yeri Derinliği:40 cm
Oturma Yeri Yüksekliği:53 cm
Sırtlık Yüksekliği:42 cm
Kolçak Yüksekliği:23 cm
Toplam Genişlik:65 cm
Toplam Yükseklik:97 cm
Toplam Uzunluk:112 cm
Katlanır Genişlik:33 cm
Arka Tekerlek:24’’ PU Dolgu
Ön Tekerlek:8’’ PU Dolgu
Ürün Ağırlığı:18.90 Kg
Maksimum Taşıma Kapasitesi:120 kg
Koli Ölçüleri:800*330*780
Konteyner Yükleme Adetleri:133 AD/20’DC, 319 AD/40’HQ


Garanti Kapsamı: 
2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. 10 yıl yedek parça temini garanti Tedarikçi Firma kapsamındadır.
Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.  
 
 
 
 
Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com