(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Poylin P991 Buggy Travel Baston Puset

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Ekonomik baston puset, çok az yer kaplar ve pratik katlanır.11 kg ağırlığı vardır ve 125 cm boy destekler.

Detaylar

P991 Buggy Travel Özellikleri Hakkında P 991 Buggy Travel Çocuk Arabası alüminyum alaşımdan üretilmiş olup yalnızca 11 kg. ağırlığa sahiptir. Basit bir hamle ile enine ve boyuna katlanabilen ürünümüz oldukça az yer kaplar. Oturma genişliği, diz ve ayak mesafesi , sırt açısı gibi ayarlanılabilir özelliklerde olması doğru pozisyonlanma açısından geniş seçenekler sunar. Kırmızı ve lacivert renk seçeneği ile çocuğunuzun zevki ve farklı isteklere cevap verebilme amacı düşünülmüştür. Garanti Kapsamı: Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup ile iletişime geçiniz. akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com