(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Banyo tuvalet sandalyesi Excel HC840

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Profesyonel banyo tuvalet sandalyesi. Hollanda' dan ithaldir.

Detaylar

ExcelCare HC-840 Banyo Tuvalet Sandalyesi

 

De ExcelCare HC-840 kan bulutlu dudak tıkaçları tuvalet kağıdı, gerdan kanepede gerdan kan kelimesi. ExcelCare HC-840 ürününün işlevselliği ve güvenilirliği için ürünün güvenilirliğini ve verimliliğini arttırmak. ExcelCare HC-840 geçmişini geçmiş kötü kamer ile buluşturun.

De ExcelCare HC-840 kodlu ve sesli ve görsel mesajlaşma dilleri. Daarnaast, Carbon Fiber bakışı ile tanıştığında 24 inç kaosla hızlı bir şekilde çalışıyordu. De zitting, daha iyi sonuç verebilmek için en uygun çözümdür. Ook, anti allergeen olduğu için te reinigen en heg malzemeden yapılmış. ExcelCare HC-840 serisi ürünlerin nakliye işlemleri ve nakliye işlemleri. Hoogte instelbaar'da yapılan çalışmalar. De ExcelCare HC-840, hijyenik hazırlık eşyalarıyla uğraşmak için mükemmel bir çözümdür.

Ürünün voldoet aan çarpışma testi EN 12184.

 

 

 

 

Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN 87.13.10.00.00.00
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com