(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Excel G-Nexx Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Ultra konfor. Sırt yatar, tilt, Hollanda' dan ithal. Yeni Excel G-Nexx, hafif ve arkaya tam yatma (tilt-in-space) fonksiyonu ile babmbaşka bir tekerlekli sandalyedir.

Detaylar

 

 

Excel G-Nexx

En yenilikçi eğim tekerlekli. Bir hafif çerçeve olan bütün boyutları sürekli olarak ayarlanabilir. 40 ile 55 cm arasında Koltuk genişliği? 38 ila 50 cm arasında Koltuk yükseklik? 55 cm Derinlik? G-Nexx ile hiçbir sorun tüm seçenekler şasesi standarttır çünkü. gelişmiş uç sistemi daha 35 derecelik bir aralığa sahiptir. Ve çerçevenin eşsiz düzeni bile mümkün kolayca duwhulpondersteuning montajı yapar. 

Lütfen engel açısı ayarlanabilir veya isteğe bağlı olarak sürekli ayarlanabilir arkalık ile donatılabilir. Konfor bacak dayanaklarının ve baş desteği standarttır. G-Nexx 12 "jantlar ve transit versiyonları sürümü veya isteğe bağlı 24" entegre kampana frenli arka tekerlekler ile kullanılabilir. 
 
Yeni Excel G-Nexx, hafif ve arkaya tam yatma (tilt-in-space) fonksiyonu ile babmbaşka bir tekerlekli sandalyedir. 
 
Yeni ergonomik refakatçi itme kolları ile sandalyeyi rahat ve kolayca sürebilirsiniz. Bu kolların yükseklik ayarlarını değiştirebilirsiniz. 
 
Kol destekleri tam arkaya katlanabilir. 
 
Excel G Nexx ayak destekleri, farklı açılarda ayarlamak için kaldırılıp indirilebilinir. Yükseklik ayarları sürücüye göre değiştirilebilinir. Ayak paletleri yanlara doğru tam kaldırılabilindiği gibi tamamen çıkartılabilinir.
 
Koltuk derinliği ve genişliği ayarlanabilir. 
 
Teknik Özellikleri:
 
Toplam uzunluğu: 119cm
Toplam genişliği: 63 cm ile 85 cm arasında 
Toplam yüksekliği: 103 cm
Toplam ağırlığı: 39 Kg
Kullanıcı Ağırlığı : Maksimum 160KG
Koltuk Genişliği: 40 ile 54 cm arasında
Koltuk derinliği: 46 1/2 ile 62 1/2 cm arasında 
Koltuk Yüksekliği : 40 ile 56 cm arasında 
Arka destek yüksekliği: 60 cm 
 
 
 
 
 
 
Garanti Kapsamı:
  • Üretici ve Montaj hatalarına karşılık 2 Yıl, Yedek Parça Temini açısından 10 yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
  • Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti -bir defaya mahsus olarak- Tedarikçi Firma tarafındna karşılanır.
  • Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyetleri müşteriye aittir.
  • Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.
  • Lütfen ürünleri göndermeden önce Carmengrup  ile iletişime geçiniz.

 

akulu sandalye, akulu tekerlekli sandalye, akulu sandalye fiyati, katlanabilir akulu sandalye, ayaga kaldiran akulu sandalye, kaliteli akulu sandalye, akulu sandalye bagisi, guclu akulu sandalye, tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye fiyatları, manuel tekerlekli sandalye, çocuk tekerlekli sandalyesi, engelli çocuk puseti, ucuz tekerlekli sandalye, ucuz akülü sandalye, istanbul akülü sandalye, hafif tekerlekli sandalye, banyo tuvalet sandalyesi, klozetli tekerlekli sandalye, carmengrup.

Ek Bilgi

GTIN 87.13.10.00.00.00
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com