(0212) 220 54 57
(0212) 220 12 66

Diğer Resimler

Kabin içi tekerlekli sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Leo 122 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modeli, alüminyum şasesi ile 8 Kg ağırlığındadır. Sırt kısmı geriye doğru katlanabilir, şasesi ortadan ikiye katlanabilir.

Detaylar

Leo 122 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye

Leo 122 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye modeli, alüminyum şasesi ile 8 Kg ağırlığındadır. Sırt kısmı geriye doğru katlanabilir, şasesi ortadan ikiye katlanabilir. Böylelikle bir tekerlekli sandalyenin alabileceği minimum hacmi alır. Özel çantasının içine koyulup sırtta taşıma imkanı sunarak transfer sorununu pratik bir yolla çözüme kavuşturur.

Leo 122 Genel Özellikler

Şasesi alüminyumdur.
8 Kg ağırlık ile en hafif sandalyelerden biridir.
Arkadan refakatçi freni bulunmaktadır.
Katlanabilir özellikte olup katlandığı zaman çok az yer kaplamaktadır.
Katlanmış haliyle minimum hacimde olması ve hafif bir sandalye olması sonucu ürüne özel çantayla elde taşınabilir.
Sırtlık kısmı yatar pozisyon almaktadır. 
Renkli döşemesi ile göze hitap etmektedir.
12,5 cm çapında ön tekerlekler, 20 cm çapında arka tekerlekler 
Kolçaklar geriye doğru kaldırılabilir.
İthal bir üründür. 

 

TEKNİK BİLGİLERİ

 
Ayak Çıkar Hayır
Ayak Kalkar Hayır
Bas Çıkar Teker Hayır
Katlanabilir Evet
Kolçak Çıkar Evet
Refakatçi Kullanımlı Evet
Sırt Katlanabilir Evet
Sırt Kırılabilir Hayır
Sırt Yatar Hayır
Teker Muhteviyatı Silikon Dolgu
Tuvalet Özellikli Hayır

leo 122

 

 

 

Garanti Kapsamı:

Tüm Ürünlerimiz, 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır. Ürünün ilk teslimatında garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargosu ile Kargo bedeli tarafımıza ait olmak üzere firmamıza gönderebilirsiniz. Garanti kapsamında her hangi bir sorun çıkması halinde, gerekli olması durumunda yerinde servis veya belirteceğimiz en yakın yetkili servis noktamızın adresine kargo ile ürünün tamamı veya parçanın kendisinin gönderilmesi talep edilebilir. Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için www.fenixortopedi.com ile iletişime geçiniz.

İnternet üzerinden satın alınan tüm ürünlerimizde, hiç bir sebep göstermeksizin 10 GÜN içerisinde iade edebilirsiniz. Bu garanti kapsamı, teslim aldığınız ürünün, tarafınızdan kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir. Ürünün ayıplı olması durumunda ise 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.

Ek Bilgi

GTIN Hayır
 
© 2016 Engelli AVM - engelliavm.com